Strona Główna / News / Staże w Australii i Nowej Zelandii

Staże w Australii i Nowej Zelandii

Hej studenci!

  Nazywam się Iwona i mieszkam w Sydney w Australii. Pracuję w międzynarodowej agencji rekrutacyjnej. Naszym celem jest pomoc studentom w znalezieniu stażu w Australii i Nowej Zelandii na okres od 3 do 6 miesięcy. Na naszej liście partnerów jest 100 firm, z którymi współpracujemy i ta liczba wciąż się zwiększa. Nasi partnerzy to firmy działające w różnorakich sektorach takich jak: turystyka, IT, prawo, marketing, logistyka i wiele innych.

Pomagamy głównie studentom z Europy ale mamy też kandydatów z całego świata: USA, Azji czy Południowej Ameryki. Na pewno zastanawiacie się jak to wszystko działa. Pozwólcie, że wam wyjaśnię ☺

Chciałabym przedstawić wam Alicję: to nasza przykładowa studentka, dzięki której prześledzimy cały proces od początku do końca.

 

alicja

 

Oczywiście Alicjo! Na początek odwiedź proszę naszą stronę i wypełnij nasz formularz kontaktowy:

http://www.oztimum.com/#!oztimum-application-form/cn54

 

Kiedy to zrobisz, nasz konsultant skontaktuje się z tobą w celu zorganizowania wywiadu na Skypie. Wywiad ma na celu poznać cię nieco lepiej, zrozumieć twoje oczekiwania i dowiedzieć się jaka ścieżka kariery jest dla ciebie interesująca. Porozmawiamy o twoich doświadczeniach i edukacji a także ocenimy twój poziom angielskiego. Nie obawiaj się – nie musisz mieć perfekcyjnego akcentu, wystarczy, że znasz język na poziomie komunikatywnym.

 Kiedy dowiem już nieco więcej o tobie i twoich oczekiwaniach opowiem ci również jak działa nasza firma. Poinformuję cię o naszych usługach i cenach. Nasza firma ma dwie opcje dla studentów: płatny i bezpłatny staż. Za bezpłatny staż zapłacisz 550 euro, za płatny 850 euro. W czasie naszej rozmowy dostaniesz odpowiedź na wszystkie swoje pytania.

 

zsp2

 

 Oczywiście Alicjo! Jeśli chodzi o kwestie finansowe wygląda to następująco: po naszej rozmowie na Skypie, jeśli zdecydujesz się z nami współpracować i znaleźć staż z naszą pomocą powinnaś wpłacić 100 euro depozytu. Depozyt jest całkowicie w 100% refundowany jeśli nie będziemy w stanie znaleźć ci stażu, który cię w pełni zadowoli. W momencie wpłaty depozytu rozpoczyna się cały proces. Zaczynamy szukać ci stażu w sektorach, które cię interesują. Odbywasz rozmowy na Skypie z managerami firm, które wybrałaś i które uznały twój profil za interesujący. Nie musisz płacić nic więcej do momentu, kiedy wyślemy ci oficjalnego maila informującego, że twoja aplikacja do wybranej przez ciebie firmy zakończyła się sukcesem. W cenie, którą płacisz zawiera się dużo więcej niż tylko zapłata za znalezienie dla ciebie stażu. Poza czasem, który dla ciebie poświęcamy płacisz również za naszą pomoc we wszystkich aspektach takich jak: pomoc z wizą i biletami lotniczymi, pomoc z umową dotyczącą stażu, otwarcie dla ciebie konta bankowego tutaj w Australii,  pomoc z aplikowaniem o Tax File Number (numer podatkowy, który identyfikuje cię w Australii jako pracownika), a także kompletne wsparcie z naszej strony w trakcie całego okresu trwania twego stażu. Za dodatkową opłatą odbierzemy cię również z lotniska i znajdziemy mieszkanie. Mam nadzieję, że teraz wszystko jest jasne ☺

 

zsp3

 


Droga Alicjo! Jedyne co musisz mieć to status studenta i dostęp do internship agrement: czyli umowy między twoim uniwersytetem a firmą w Australii. Taka umowa zastępuje niejako umowę o pracę, dlatego też jest dla nas niezbędna. Możesz zapytać o nią w swoim dziekanacie. Jeśli nie będziesz w stanie uzyskać żadnych informacji proszę napisz do nas na adres: students@oztimum.com ( wyłącznie w języku angielskim) a my zrobimy wszystko co w naszej mocy aby ci pomóc. Odwiedź również naszą stronę www.oztimum.com a także polub nas na facebooku: nasz nick to Oztimum.

 

zsp4

 

 

 

Odpowiedz

Twój adres email nie będzie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>