Strona Główna / News / PRACUJ Z ZSP UW & PPP

PRACUJ Z ZSP UW & PPP

pracujzuw_mini

PRACUJ Z ZSP UW & PPP
Zrzeszenie Studentów Polskich Uniwersytetu Warszawskiego i Punkt Pośrednictwa Pracy przy Ochotniczym Hufcu Pracy zapraszają na warsztaty skutecznego poszukiwania i zdobywania pracy pod nazwą „Pracuj z ZSP UW & PPP”.  Nie wiesz jak napisać LM i CV? Szukasz pracy? Chcesz dowiedzieć się jak skutecznie szukać pracy? Nie wiesz jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej? Te kursy są właśnie dla Ciebie. Spotkania adresowane są nie tylko do absolwentów i studentów Uniwersytetu Warszawskiego, ale do każdego kto chce w szybki sposób zdobycie niezbędne na rynku pracy kompetencje, a to wszystko pod okiem profesjonalnej trenerki i specjalistki od HR Ewy Husarzewskiej. Zapraszamy na cztery 90 minutowe bezpłatne spotkania na Uniwersytecie Warszawskim:

– 12 marca 2014r. (godz. 18:30, sala 207 Stary BUW) – Spotkanie informacyjne, Vademecum poszukującego pracy – co wiedzieć powinieneś o rynku pracy i jak aktywnie  poszukiwać pracy

Podczas spotkania uczestnikom zostaną przedstawione cele projektu, porozmawiamy na temat rynku pracy, jak przygotować swoją ścieżkę kariery zawodowej, oraz w jaki sposób i gdzie najlepiej szukać pracy.

- 26 marca 2014r. (godz. 18:30, sala 207 Stary BUW) – Rozmowa kwalifikacyjna – jak dobrze odpowiedzieć na zadane przez rekrutera pytanie

Uczestnicy spotkania zapoznają się z technikami rekrutacji stosowanymi podczas rozmów kwalifikacyjnych, postaramy się odpowiedzieć na pytania najczęściej zadawane absolwentom podczas rozmów kwalifikacyjnych

- 9 kwietnia 2014r. (godz. 18:30, sala 106 d. Centrum Informatyki UW) – Prawo pracy – moja pierwsza praca – co warto wiedzieć ?

Podczas spotkania omówimy najważniejsze przepisy prawa pracy dotyczące podjęcia pracy zawodowej, porozmawiamy na temat forma zatrudnienia. Omówimy także wszystkie informacje i procedury które powinna znać osoba młoda podejmująca pracę zawodową pierwszy raz.

- 30 kwietnia 2014r. (godz. 18:30, siedziba ZSP UW) – Dokumenty aplikacyjne – CV i LM

Uczestnicy spotkania nauczą się jak pisać dobre CV, jakie istnieją rodzaje CV, porozmawiamy który rodzaj CV jest najlepszy dla każdej osoby. Podczas spotkania zostaną omówione zasady pisania Listów Motywacyjnych. Uczestnicy poznają najczęściej występujące błędy w dokumentach aplikacyjnych i metody jak się ich wystrzegać.
maju 2014 Ewa Husarzewska będzie do waszej dyspozycji na specjalnie wyznaczonych indywidualnych dyżurach w siedzibie ZSP UW, tam pomoże wykorzystać wam zdobyta wiedzę w praktyce.
Serdecznie zapraszamy!

Lajkujcie nasz projekt na facebooku: facebook.com/pracujzzspuw

Plakat informacyjny:

plakat Pracuj z ZSP UW

Odpowiedz

Twój adres email nie będzie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>