Strona Główna / News / Dni otwarte ZSP UW!

Dni otwarte ZSP UW!

wkręć się

Zrzeszenie Studentów Polskich UW serdecznie zaprasza na Dzień Otwarty!

Spotkasz nas przed Bramą Główną UW, a nasze plakaty pokierują Cię do naszej siedziby. W niej zaś – budynek Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW, ul. Nowy Świat 69, pokój 36 na IV pietrze – przewidujemy słodki poczęstunek dla wszystkich nas odwiedzających.

Będziesz mieć możliwość zapoznania się z naszymi projektami, podpatrzenia, jak działamy i uzyskania wszelkich informacji na temat członkostwa w ZSP UW. Przyjdź i przekonaj się, że warto Zrealizować Swoje Pomysły!

W sali 36 dostępna będzie wystawa archiwalnych zdjęć ZSP UW. Poza tym czekają na Ciebie loterie z nagrodami i konkursy, w tym konkurs na najbardziej kreatywne rozwinięcie skrótu „ZSP”. Więcej szczegółów już wkrótce.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji między 10:00 a 18:00 – zapraszamy!

A wieczorem, o 19:15, zapraszamy do Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy na spotkanie z panią Ewą Derlatką, autorką książki „Dzień po dniu z muzyką Seweryna Krajewskiego”. Spotkanie odbędzie się w Wypożyczalni nr 111 przy ul. Mickiewicza 65 (pętla tramwajowa Marymont-Potok). Podczas spotkania będzie możliwość zakupienia książki. Kawę zapewnia organizator.

Nie może Cię zabraknąć!

Dopisz się do wydarzenia na fb:
https://www.facebook.com/events/856889067690988/

 

Odpowiedz

Twój adres email nie będzie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>