Strona Główna / Kraków / Koncert charytatywny Meli Koteluk!

Koncert charytatywny Meli Koteluk!

mela

Chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić na charytatywny koncert Meli Koteluk w duecie z Tomkiem „Serkiem” Krawczykiem organizowany przez Fundację Mikoland pod dumnym patronatem Zrzeszenia Studentów Polskich.

 

Mela Koteluk jest utalentowaną polską wokalistka o urzekająco ciepłej barwie głosu, oraz autorką dojrzałych i głębokich tekstów. Niezwykły klimat jej utworów budowany jest na bajowej narracji przy akompaniamencie niesamowitego brzmienia instrumentów w oparciu o elementy dream popu i elektroniki. Piosenkarka znana jest dzięki występom z Gabą Kulką i legendarną grupą Scorpions. W 2003 roku zajęła drugie miejsce w VI edycji Konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej”. W 2011 roku Mela wzięła udział w konkursie Make More Music. Premiera pierwszej płyty Meli Koteluk „Spadochron” odbyła się w maju 2012 roku. W 2013 została laureatem Fryderyków 2013 w kategoriach Debiut roku i Artysta roku.

                                         

 Koncert odbędzie się 19 grudnia o godzinie 20.00 w klubie The Stage przy ulicy Łobzowskiej 3 w Krakowie ( otwarcie bram o godz. 19.00). Bilety- cegiełki w cenie 30 zł będą do nabycia przed koncertem.

 

Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację podopiecznych fundacji Mikoland – trzylatków Ani i Kuby, cierpiących na porażenie mózgowe.

 

Anię i Kubę można również wspierać przez wpłacanie środków na konto fundacji:  85 1030 0019 0109 8534 0000 7678.

 

Więcej informacji na : https://www.facebook.com/events/472353836219701/?fref=ts

 

 

Odpowiedz

Twój adres email nie będzie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>