Strona Główna / Kraków / Kraków Projekty / Brain Tactics / Brain Tactics – o projekcie

Brain Tactics – o projekcie

braintacticslogo

Brain Tactics – W przeszłości liczono w myślach, na palcach i liczydłach. Potem wymyślono kalkulator. W przeszłości pisano na ścianach jaskiń, na tabliczkach kamiennych, wreszcie na papierze. Potem wymyślono komputer. W przeszłości zarywało się noce, wkuwało regułki na pamięć i usiłowało bezskutecznie pokonać stres podczas nauki do sesji. Potem wymyślono Brain Tactics.

Korzystając ze zdobyczy nowoczesnej psychologii, neurolingwistyki i mnemotechniki, bazując na wiedzy powstało Brain Tactics. Pod tą tajemniczą nazwą krył się cykl pięciu trzygodzinnych spotkań, na których dwóch doświadczonych trenerów zaprezentowało ciekawą i praktyczną wiedzę, która pozwoliła uczestnikom jeszcze efektywniej używać swojego mózgu. Poczynając od jeszcze większego zrozumienia mechanizmów, które rządzą mózgiem wpływając na kształtowanie subiektywnej rzeczywistości każdego z nas, poprzez techniki pamięciowe, trening kreatywności, mapy myśli, aż do skutecznego komunikowania się, tworzenia dojrzalszych relacji i coraz głębszego rozumienia interakcji z innymi osobami. Ponieważ prowadzący nie lubią nudnych, wielogodzinnych wywodów nadętych wykładowców akademickich, zadbali o to, by forma warsztatów była ciekawa, wciągająca i przede wszystkim praktyczna.

 

Odpowiedz

Twój adres email nie będzie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>